Семінар Структурних проектів, 17.11.2016 р., МОН, Київ

Шановні колеги,

17 листопада 2016 р. у рамках семінару-презентацію «Розбудова потенціалу вищої освіти в Структурних проектах Програм ЄС ТЕМПУС IV та ЕРАЗМУС+: актуальні результати» Ви представлятимете результати проектів у визначеному форматі (див. файл Формат Презентації) – англійською мовою – РР презентація, а українською мовою – виступ.

У роботі семінару передбачається участь представника Європейської Комісії – Групи підтримки України (SGUA), що діє в рамках запровадження Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.

Також, у заході візьмуть участь представники Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) – Джулія МОРО, менеджер Програми ЕРАЗМУС+, відповідальна за Білорусь, Молдову та Україну, та Представництва ЄС в Україні – Віра РИБАК, Керівник сектору освіти, Британської Ради в Україні – Людмила ТАЦЕНКО, Керівник освітнього напряму.

У звязку з тим, що Україна звернулася до ЄК щодо збільшення фінансової підтримки реформ в освіті, зокрема у вищій освіті, важливо добре представити зацікавленість України у результатах проектів та їх використання в реформуванні освіти.

Усі представники ЄС готуватимуть відповідні звіти про свої висновки щодо реальної ситуації з ефективним використанням грантів і доцільністю збільшення фінансування для України!

Просимо Вас узяти до уваги додані файли.

З повагою,

Жанна В. Таланова

Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС)

Інститут лідерства, інновацій та розвитку

вул. Бастіонна, 9, 8 поверх, Київ 01014

тел./ факс: +38 044 2866668, 3322645

office@erasmusplus.org.ua

www.erasmusplus.org.ua